Kamień ogrodowy i Gabiony

hide

W naszej ofercie sprzedaży znajdą Państwo szeroki wybór kamieni takich jak: otoczaki, grysy, żwiry w szerokim asortymecie koloru i frakcji. W ofercie posiadamy zarówno kamień w koszach jak i pakowane w workach po 20kg w celu łatwego samodzielnego odbioru. 
Kamienie tego typu szczególnie nadają się jako bardziej wartościowy zamiennik kory ogrodowej na przydomowe skalniaki, rabatki. Często wykorzystywane są do budowy oczek wodnych i ścieżek.

Są również podstawowym materiałem do wypełniania koszy gabionowych, które również mogą Państwo u nas zakupić. Zostaliśmy dystrybutorem produktów firmy REDHEN, które u nas otrzymanie Państwo w cenach niższych niż fabryczne. Polecamy. 

Polecamy także oferowaną przez nas kostkę granitową polskich producentów w szerokim wyborze koloru i rozmiaru. Zakupią również Państwo u Nas kostkę betonową znakomitych producentów LIBET S.A. oraz KOST - BET w całej gamie jaką oferuje.

Z A P R A S Z A M Y  !!

 

Sklep on-line

hide

W naszej pracy dążymy do ulepszania oferowanych usług, aby były one jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjazne. Stale poszukujemy nowych pomysłów i zastosowań.

Technologia jutra!